“LIDO 8 SOĻUS AUGSTĀK”

Kolektīva saliedēšanas un atpūtas pasākums – Spēka diena kopā ar Dzīvesveida un labsajūtas tūrisma aģentūru “Power Journey”.

Aicinu jūs satikt savu priekpilno mieru, atjaunoties, atpūsties, spēcināties, spēlēties, ļaut vaļu priekam un būšanai šeit un tagad, piedalīties radošā un izzinošā retrītā Spēka diena “Lido 8 soļus augstāk”

Ko tas dod?

– AKTUALIZĒ labi zināmas, taču nenovērtētas, vienkāršas, tajā pat laikā ļoti būtiskas un nozīmīgas lietas un dzīvesveida principus.

– Palīdz ATVĒRTIES – sastapt savu iekšējo mieru un prieku, apstāties un nomierināties ikdienas skrējienā, iegūt enerģiju, pozitīvas emocijas,

– MĀCĪTIES BŪT – šeit un tagad, izbaudīt mirkli pilnībā, pieņemt sevi un apkārtējos,

– SPĒT APSTĀTIES, ieklausīties sevī, savās izjūtās, uzticēties sev

– varbūt atrast ATBILDES uz kādiem jautājumiem, pabūt kopā brīvi un nepiespiesti

– palūkoties NO MALAS uz sevi un saviem ikdienas paradumiem – aktualizējot vienkāršus, tajā pat laikā unikālus veselīga dzīvesveida principus, izvērtēt savus paradumus un izvirzīt neatliekami realizējamus   mērķus

– palīdz būt MOTIVĒTAM ne revolūcijai, bet evolūcijai  savās izvēlēs attiecībā uz savu veselību un dīvesveidu.

Ko mēs darīsim?

– spēlēsimies un smiesimies

– runāsimies un pārdomāsim

– izzināsim “CREATION HEALTH” veselīga dzīvesveida principus, t. i. Izvēle, atpūta, vide, kustības, uzticība, starppersonu attiecības, dzīves perspektīva, uzturs..

– apgūsim ikdienas paradumu ietekmi uz fizisko, garīgo un mentālo veselību

– sajutīsim

– ļausimies un baudīsim

– palutināsim sevi

– iepriecināsim un atbalstīsim sevi un kolēģus

Piedāvājumā iekļauts:

– visi aktivitātēm nepieciešami materiāli un atribūti

– ar mīlestību sagatavotas spēles un aktivitātes

– degustācija

– informatīvi materiāli

Pasākumu vadīs: Rudīte Truce. Fitnesa trenere ar 21 gada pieredzi, veselīga dzīvesveida entuziaste. Vides gids. Praktizējusies dzīvesveida centrā Fredheimā, Norvēģijā, sociālajā darbā ASV, veselīga dzīvesveida tēmu lektore.

Piedāvājuma cena: atkarīga no dalībnieku skaita un izvēlētā ilguma, sākot no 120 eiro.

Pasākuma ilgums: pēc kolektīva vēlmēm, no 3 līdz 5 stundas

Pasākuma vieta: Atkarībā no kolektīva vēlmēm. Var brīvā dabā, pasūtītāja vai manis izvēlētā vietā Cēsu apkārtnē, Vidzemē vai pasūtītāja tuvā apkārtnē, par ko tad vienosimies. Tā var tikt izvēlēta arī iekštelpās.

Pieteikšanās:  rakstot man personīgi FB messenger, WhatsApp vai zvanot +371 28356065, vai e-pastā: powerjourney8@gmail.com

ATSAUKSMES

“Paldies, Rudīt, par jauko pēcpusdienu pirms jaunā darba cēliena! Tas bija tieši tas, kas vajadzīgs, lai pēc tik ilgas atšķirtības no kolēģiem un audzēkņiem gūtu pozitīvas emocijas un dāvātu tās arī kolēģiem, izjustu atkalredzēšanās prieku. Ikdienas steigā nereti aizmirstam par sevi un saviem mīļajiem, bet Tu, piedāvājot dažādas aktivitātes, mums atgādināji, ka tas ir pats svarīgākais- mīlēt un rūpēties par sevi un savējiem, labos vārdus pateikt šeit un tagad!”– Indra- viena no Rencēnu pedagogu saimes

“Ik pa laikam ir nepieciešama visa kolektīva kopābūšana- īpaši, jauno mācību gadu uzsākot. Šoreiz trīs stundas bijām kopā ar Rudīti, lai dažādās fiziskās un garīgās aktivitātēs darbotos un sadarbotos. Kādam tas bija pārsteiguma ceļojums, kādam jau iepriekš zināmu aktivitāšu atkārtojums citā vidē, kādam vienkārši jauka un saulaina pēcpusdiena. Mēs esam tik ļoti dažādi un tādēļ, izzinot sevi, izzinām arī pārējos. Tik svarīgi ir izdarīt pareizo izvēli jebkurā jautājumā! Mēģināt rast atbildi- kam uzticos? Kurš ir atbildīgs par dažādu attiecību veidošanu? Vai iznāk ikdienā pietiekami daudz laika fiziskām- sevis izkustināšanas- nodarbībām? Kā uzturs ietekmē mūsu dzīves kvalitāti? …Pozitīvi “uzlādēti”, veselīgu kokteili baudījuši, pateicīgi par saņemto, esam gatavi ikdienas darbam! Bija vērtīgi!”– Komandas saliedēšanas pasākums Rencēnos “Dzīvesveida trasīte”

%d bloggers like this: