Ieliec sevi plānotājā!

Ielieciet paši sevi savā plānotājā!

Šonedēļ vingrošanas nodarbībās aicināju pievienoties draudzeni. Viņa jau no vasaras grib vingrot, jo viņai vajagot dēļ muguras, dēļ sēdoša darba, dēļ kleitām, kuras saraujas, dēļ diskomforta te vienā plecā, te celī….. Saņēmu atbildi, ka šovakar nesanāks, jo vebinārs. Bet nākamnedēļ gan pievienošoties. Vai atpazīstami?

150 -300 minūtes nedēļā būt fiziski aktīvam vajadzīgs, lai cilvēks paliktu veselīgs, lai labi justos. Daudziem cilvēkiem nav pieredzes justies labi un priecīgi ilgtermiņā. Ja cilvēkam ir depresija ieteicami spēka vingrojumi un intervāla treniņi. Ja trauksme vai veģetatīvā distonija, tad ieteicama aeroba slodze – nūjošana, skriešana, u.c.

Visos minētajos gadījumos ieteicama krontastduša, pastaigas svaigā gaisā, veselīgs miegs, sabalansēts uzturs. Nervu sistēmas darbību nosaka vai cilvēks ir sportojis vai nav. Pārslogota nervu sistēma nav tādēļ, ka daudz strādā, bet tādēļ, ka nav “savienota” galva ar ķermeni. Ķermenis nedzen asinis pietiekami uz galvu, tādēļ stresi.

Fiziska aktivitāte ir laiks sev. Uzdrošināties sevi samīļot! Randiņš pašam ar sevi, kuru nedrīkst nokavēt! Tagadējie pulcēšanās ierobežojumi neļauj doties uz zāli vai baseinu. Taču ir iespējas vingrot zoom nodarbībās, doties pastaigās mežā, iespējas varam atrast! Ielieciet sevi savā kalendārā!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: